#1
- Mam na imię Roksana.
- Na drugie mam Karolina.
- Wolałabym nazywać się Karolina niż Roksana.
- Mam pieska *,*
- Uwielbiam biegać na krótkie dystanse.
- Lubię w-f.
- Nienawidzę matmy ._.
- Słabo z ocenami trochę.
- Mam kilku prawdziwych przyjaciół.
- Nie lubię wielu osób.
- Zawsze pomogę.
- Łatwo się wkurzam.
- A jak się wkurzam to krzyczę i rzucam wszystkim. :D
- Nie mam chłopaka.
- Chodzę do 1 gimnazjum.
- Gimnazjum mnie zmieniło na gorsze.
- Chodziłam do 4.
- Mam ask'a: http://ask.fm/taknietaknietakoki
- I insta: http://instagram.com/rosiaq
- i fb i tumblr'a ale nie podam ;*
- Szybko zmieniam zdanie.
- Lubię chodzić na zakupy z górecq.
- Myślę, że te wakacje będą najlepsze!
- Ziorqq organizuje mi urodziny.
- Będzie grubo.
- Jestem czasem/czasem często chamska.
- Lubię poznawać nowych ludzi.
- Będę trenować biegi na krótkie dystanse 8)
- hoho nie wiem kim chcę być w przyszłości.
- Do liceum chcę iść do Szczecina.
- Mieszkam w Kołobrzegu.
- Nie lubię większości nauczycieli.
- ZDAM!
- Najgorszy czas w moim życiu to lipiec-wrzesień 2013, styczeń-luty 2014.
- Za szybko ufam ludziom.
- Za szybko się do nich przywiązuje.
- Często płaczę, jak nie mam siły na nic.
- Gram w lol'a, minecraft'a i simsy <3
- dużooo selfies!
- Nie lubię większości dziewczyn z podstawówki.
- Umiem wyrazić swoje zdanie.
- Jak ktoś mi się podoba to tego nie ukrywam.
- Lubię Real Madryt!
- Można powiedzieć, że jestem kwiatonator.
- Odliczam dni do wakacji.
- Zostało nauki tylko 8 dni!
- Uwielbiam spędzać całe dnie z przyjaciółmi.
- Stałam się bardziej odważna.
- Często płaczena filmach.
- Nie lubię jak ktoś obraża moje przyjaciółki.
__________________________________________________________
Ważne!
daj follow na insta: http://instagram.com/rosiaq
zaobserwuj ask'a: http://ask.fm/taknietaknietakoki
A CO NAJWAŻNIEJSZE DAJ FOLLOW NA BLOGU!
----------------------------------------------------------------------------------------
A CO NAJWAŻNIEJSZE DAJ FOLLOW NA BLOGU!
----------------------------------------------------------------------------------------
- *Siemaneczko
- *Jestem Ola, lecz duża czesc moich znajomych mowi na mnie Ziorka
- *4teen
- *mam naukochanszych przyjaciół na świecie
- *okularnik ze mnie
- *nie lubie swoich włosów
- *... i oczu
- * chciałabym miec takie miedziane włosy
- *czesto chodzę do mc
- *lubie chodzić do szóstki bo tam sa fajne płace zabaw ;*
- *naduzywam słowa "ale"
- * często gdy z kimś rozmawiam to sie śmieje
- *ogolnie to często sie uśmiecham
- *nie mam powodów do smutków
- *mam insta
- *...i jestem w ciagu akcji #100happydays
- *marjolka krejzolka
- *ououou
- *lubie swoją klasę oprócz dwóch osob
- *mam dwa pieski
- *naduzywam snapa
- *nie lubie ludzi zarozymialych, zadufanych w sobie
- *wraz z roksana idziemy razem do liceum
- *...Szczecin wita...
- *korzystno city
- *bedziemy mieszkać w Hiszpanii albo w NY
- *marzycielki
- *znalazlam ideała
- *mam 2 prawdziwe przyjaciółki i jednego przyjaciela
- * unfollowers I see you
- * lubie chemię!!
- * moje życie->lepsze od twojego
- * "pa", "ale to jest zielone" , "coo?!" "Nic!" Poprostu załamka
- *dzisiaj skończyłam lekcje o 13 a czekałam na Zuze do 15...
- *zajebiscie
- * kocham rysować
- *kocham grafikę warsztatowa
- *nienawidze jak ktoś pisze mnie po rękach
- * czesto jak jestem czegoś nie pewna pisze na kartce "pozytywy" i "negatywy"
- *kocham książki Agathy Christie
- *..ogolnie kocham czytać kryminały
- *...i ogladac seriale kryminalne
- * chciałabym pracować w labolatorium
- * "gimbus to nie wiek gimbus to stan umysłu "
- * gdy nudzi mi sie to gram w 2048
- * najlepsza gra eveeeer!!
- *hahaha
- * dostałam dzisiaj 4 z matmy
- *...ououo trzeba sie pochwalić
- *korzystnie mieszkać w korzystnie
- *nie lubie jak ktoś przy mnie przeklina..
- *nie rozumiem osób które piją i palą dla szpanu. To pa ;* ;* PS. FOLLOW US!

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz