środa, 11 czerwca 2014

~~TAG: PRZYSZŁOŚĆ~~

1. Zamierzasz pójść w ślady swoich rodziców i robić w przyszłości dokładnie to co oni?

O: 
Zamierzam pójść na całkiem inny kierunek studiów, zamierzam pójść na kryminologie R: Na pewno nie, zamierzam iść na medycynę (może).


2. Planujesz pozostać w kraju, w którym aktualnie mieszkasz, czy wyemigrować?

O: Zamierzam zamieszkać we Włoszech lub w Hiszpanii, no oczywiście razem w mieszkaniu z rozia R: Chciałabym wyjechać do Ameryki albo do Anglii albo do Hiszpanii.


3. Jeśli zostaniesz w kraju, to dalej w tym samym mieście czy w innym?

O: Jeżeli miałabym zostac w Polsce to bym sie chętnie przeprowadziła do Wrocławia
R: Szczecin, Wawa, Wrocław, Kraków nie mogę się zdecydować ;-;


5. Jak myślisz, czy jest jakaś praca, której w życiu byś się nie podjął? 

O: 
żul pod biedra, bo pod lidlem to sami idioci.. xd
R: Wiele jest.
6. Jak szybko chcesz się usamodzielnić?
O: Nie szybko. 
R: Nie szybko.

 
7. Chciałabyś/Chciałbyś rozwijać jakieś zainteresowanie w przyszłości?

O: Chciałabym zdecydowanie pogłębić swoje chęci w linoryt, drewnoryt etc.
R: No na pewno!
8. Planujesz wyjść za mąż/ożenić się? 

O: Tak.
R: Tak.

9. Planujesz mieć jakieś zwierzęta? 

O: Tak.
R: Tak, owczarka niemieckiego ♥
10. Jakich osób nie może zabraknąć w Twojej przyszłości? 

O: Najbliższych.
R: Przyjaciół, rodziny.


_________________________________________________
ask.fm Ziorki: 
http://ask.fm/zioraa
ask.fm Rosi: http://ask.fm/taknietaknietakoki

♥♥FOLLOW! FOLLOW! FOLLOW!♥♥


wtorek, 3 czerwca 2014

#1 Faktęły!

#1 

  1. Mam na imię Roksana.
  2. Na drugie mam Karolina.
  3. Wolałabym nazywać się Karolina niż Roksana.
  4. Mam pieska *,*
  5. Uwielbiam biegać na krótkie dystanse.
  6. Lubię w-f.
  7. Nienawidzę matmy ._.
  8. Słabo z ocenami trochę.
  9. Mam kilku prawdziwych przyjaciół.
  10. Nie lubię wielu osób.
  11. Zawsze pomogę.
  12. Łatwo się wkurzam.
  13. A jak się wkurzam to krzyczę i rzucam wszystkim. :D
  14. Nie mam chłopaka.
  15. Chodzę do 1 gimnazjum.
  16. Gimnazjum mnie zmieniło na gorsze.
  17. Chodziłam do 4.
  18. Mam ask'a: http://ask.fm/taknietaknietakoki
  19. I insta: http://instagram.com/rosiaq
  20. i fb i tumblr'a ale nie podam ;*
  21. Szybko zmieniam zdanie.
  22. Lubię chodzić na zakupy z górecq.
  23. Myślę, że te wakacje będą najlepsze!
  24. Ziorqq organizuje mi urodziny.
  25. Będzie grubo.
  26. Jestem czasem/czasem często chamska.
  27. Lubię poznawać nowych ludzi.
  28. Będę trenować biegi na krótkie dystanse 8)
  29. hoho nie wiem kim chcę być w przyszłości.
  30. Do liceum chcę iść do Szczecina.
  31. Mieszkam w Kołobrzegu.
  32. Nie lubię większości nauczycieli.
  33. ZDAM!
  34. Najgorszy czas w moim życiu to lipiec-wrzesień 2013, styczeń-luty 2014.
  35. Za szybko ufam ludziom.
  36. Za szybko się do nich przywiązuje.
  37. Często płaczę, jak nie mam siły na nic.
  38. Gram w lol'a, minecraft'a i simsy <3
  39. dużooo selfies!
  40. Nie lubię większości dziewczyn z podstawówki.
  41. Umiem wyrazić swoje zdanie.
  42. Jak ktoś mi się podoba to tego nie ukrywam.
  43. Lubię Real Madryt!
  44. Można powiedzieć, że jestem kwiatonator.
  45. Odliczam dni do wakacji.
  46. Zostało nauki tylko 8 dni!
  47. Uwielbiam spędzać całe dnie z przyjaciółmi.
  48. Stałam się bardziej odważna.
  49. Często płaczena filmach.
  50. Nie lubię jak ktoś obraża moje przyjaciółki.
Ode mnie to tyle!
__________________________________________________________
Ważne!
daj follow na insta: http://instagram.com/rosiaq
zaobserwuj ask'a: http://ask.fm/taknietaknietakoki
A CO NAJWAŻNIEJSZE DAJ FOLLOW NA BLOGU!

----------------------------------------------------------------------------------------

  1. *Siemaneczko
  2. *Jestem Ola, lecz duża czesc moich znajomych mowi na mnie Ziorka
  3. *4teen
  4. *mam naukochanszych przyjaciół na świecie
  5. *okularnik ze mnie
  6. *nie lubie swoich włosów
  7. *... i oczu
  8. * chciałabym miec takie miedziane włosy
  9. *czesto chodzę do mc
  10. *lubie chodzić do szóstki bo tam sa fajne płace zabaw ;*
  11. *naduzywam słowa "ale"
  12. * często gdy z kimś rozmawiam to sie śmieje
  13. *ogolnie to często sie uśmiecham
  14. *nie mam powodów do smutków
  15. *mam insta
  16. *...i jestem w ciagu akcji #100happydays
  17. *marjolka krejzolka
  18. *ououou
  19. *lubie swoją klasę oprócz dwóch osob
  20. *mam dwa pieski
  21. *naduzywam snapa
  22. *nie lubie ludzi zarozymialych, zadufanych w sobie
  23. *wraz z roksana idziemy razem do liceum
  24. *...Szczecin wita...
  25. *korzystno city
  26. *bedziemy mieszkać w Hiszpanii albo w NY
  27. *marzycielki
  28. *znalazlam ideała
  29. *mam 2 prawdziwe przyjaciółki i jednego przyjaciela
  30. * unfollowers I see you
  31. * lubie chemię!!
  32. * moje życie->lepsze od twojego
  33. * "pa", "ale to jest zielone" , "coo?!" "Nic!" Poprostu załamka
  34. *dzisiaj skończyłam lekcje o 13 a czekałam na Zuze do 15...
  35. *zajebiscie
  36. * kocham rysować
  37. *kocham grafikę warsztatowa
  38. *nienawidze jak ktoś pisze mnie po rękach
  39. * czesto jak jestem czegoś nie pewna pisze na kartce "pozytywy" i "negatywy"
  40. *kocham książki Agathy Christie
  41. *..ogolnie kocham czytać kryminały
  42. *...i ogladac seriale kryminalne
  43. * chciałabym pracować w labolatorium
  44. * "gimbus to nie wiek gimbus to stan umysłu "
  45. * gdy nudzi mi sie to gram w 2048
  46. * najlepsza gra eveeeer!!
  47. *hahaha
  48. * dostałam dzisiaj 4 z matmy
  49. *...ououo trzeba sie pochwalić
  50. *korzystnie mieszkać w korzystnie
  51. *nie lubie jak ktoś przy mnie przeklina..
  52. *nie rozumiem osób które piją i palą dla szpanu. To pa ;* ;* PS. FOLLOW US!